لینک دانلود خودکارآمدی اجتماعی

آیا دنبال خلاصه فایل خودکارآمدی اجتماعی میگردید؟

Learn how to learn about خودکارآمدی اجتماعی by subscribing to our telegram channel.

We are worried about your pocket. Buy خودکارآمدی اجتماعی cheaper.

Buy خودکارآمدی اجتماعی from us cheaper.

پرسرعت ترین سایت برای دانلود خودکارآمدی اجتماعی سایت ماست.

موضوع علوم انسانی

To download خودکارآمدی اجتماعی, welcome to our site.

کارآمدترین روش برای جمع آوری مطالبتان راجع به مطالعه پروژه های این سایت می باشند.

بروزترین پایان نامه ها و تحقیقات خودکارآمدی اجتماعی با فرمت doc تنها در این سایت.

Click to download Word file خودکارآمدی اجتماعی

فروش اینترنتی مقالات طلایی با موضوع خودکارآمدی اجتماعی

نحوه استفاده از خودکارآمدی اجتماعی چگونه است؟

To improve the quality of your article, refer to خودکارآمدی اجتماعی related articles on this site.

توضیح درباره علوم انسانی

به درخواست بعضی عزیزان خودکارآمدی اجتماعی را به سایت افزودیم.

You can only subscribe to this website خودکارآمدی اجتماعی.

Buy Internet Files خودکارآمدی اجتماعی easily.

پکیج مقالات خودکارآمدی اجتماعی را از ما دریافت کنید.

هدف ما راحتی شماست. ما هر آنچه که شما در مورد خودکارآمدی اجتماعی نیازمندید را برایتان فراهم ساخته ایم.

با خواندن خودکارآمدی اجتماعی شگفت زده شوید.

آیا توانستید از مقالات مرتبط با خودکارآمدی اجتماعی استفاده نمایید؟

ما برایتان دنیایی از مقالات پیرامون خودکارآمدی اجتماعی گردآوری کرده ایم.

با راه اندازی این وبسایت شما خواهید توانست به مقاله خودکارآمدی اجتماعی دسترسی پیدا کنید.

خودکارآمدی اجتماعی خودکارآمدی اجتماعی جهت بررسی این سازه از مقیاس خودکارآمدی اجتماعی اسمیت و بتز (2000) بهره گرفته ‌شد (پیوست 3). این ابزار از 25 گویه تشکیل شده است که میزان اعتماد فرد به خودش را در موقعیت‌های اجتماعی گوناگون در یک طیف پنج درجه‌ای اندازه می‌گیرد و پاسخ به گویه‌ها از یک (اصلاً به خودم اعتماد ندارم) تا پنج (کاملاً به خودم اعتماد دارم) نمره می‌گیرند. مثلاً یکی از این موقعیت‌ها بدین شکل است: «بیان عقایدم در بین افرادی که در خصوص موضوع مورد علاقه‌ام بحث می‌کنند». البته لازم به ذکر است که در پژوهش حاضر سه گویه به دلیل عدم تطابق فرهنگی حذف گردید. این گویه‌ها مربوط به گذاشتن قرار با جنس مقابل و شرکت در مهمانی رقص بودند. از این رو حداقل نمره می‌تواند در این مقیاس 22 و حداکثر آن 110 باشد. اسمیت و بتز (2000) پایایی ابزار را با اجرا بر روی 354 دانشجوی کارشناسی (90 پسر و 264 دختر) به روش همسانی درونی (آلفای کرونباخ) برابر با 94/0 و به روش بازآزمایی با فاصله سه هفته‌ای 82/0 گزارش نموده‌اند (86/0 برای پسران و 80/0 برای دخت .

دانلود با لینک مستقیم

خبر پو

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : اجتماعی ,خودکارآمدی ,سایت ,مقالات ,موضوع ,دانلود ,خودکارآمدی اجتماعی ,خودم اعتماد ,علوم انسانی ,دانلود خودکارآمدی ,دانلود خودکارآمدی اجتماعی
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

محمد بخشی البرز رایانه نهال گردو چندلر مرکز آموزش فنی و حرفه ای امام مهدی عج اراک چهره ها احمدالحسن دیوارپوش چرمی وب سایت خبری داربست فلزی تهران - 09905292291 داروخانه دکتر اصدق